fontos esemény, idegen nyelv, képzés, Kreatív, oktatás, szoftver, verseny, vizsga

ÁLLÁSHIRDETÉS

Az Ózdi Szakképzési Centrum műhelymester munkatársat keres az Ózdi SZC Bródy Imre Szakgimnáziumában hamarosan induló Digitális Közösségi Alkotóműhelyébe.

A munkakörhöz tartozó feladatok:

  • XXI. századi elektronikán alapuló technológiák ismerete
  • Az Alkotóműhely gépeinek, eszközeinek (lézervágó, CNC marógép, 3D nyomtató, számítógépek, laptopok, egyéb fa- és fémmegmunkáló kisgépek és kéziszerszámok) üzemeltetése, karbantartása
  • Az Alkotóműhely használóinak támogatása, tervező és kivitelező munkáknál, biztonsági szabályok betartatása
  • Adminisztratív feladatok: készletnyilvántartás, anyagrendelés, leltározás

Elvárásaink:

  • műszaki végzettség, kreatív gondolkodásmód,
  • releváns munkatapasztalat: robotika, automatizálási és irányítástechnikai területen, CNC gépek üzemeltetésében
  • Microsoft Office eszközök ismerete
  • segítőkészség, rendszerető hozzáállás, fiatalokkal való hozzáértő bánásmód

Előny: Felsőfokú végzettség, idegennyelv tudás, megmunkáló üzemben, vagy egyéb üzemben szerzett munkatapasztalat.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • egy műszakos, délutáni munkarend, a tanórán kívüli foglalkozásokhoz igazítva,
  • önálló munkavégzés

A munkavégzés helye:

3600 Ózd, Petőfi út 20.

Munkába állás várható időpontja: 2019. április-május

Jelentkezés: személyesen a fenti címen, önéletrajz leadásával

Comments are Closed

Theme by Anders Norén