oktatás

Szalagavató

2017. december 8-án tartottuk iskolánk Szalagavató ünnepségét. Létszámunknak megfelelő, szép, hangulatos, családias műsort készítettek diákjaink, Molnár Dávid tanár úr vezetésével. Kaptunk számtalan megható verset, azoktól, akiktől mindezt megszoktuk az évek során. Kaptunk néhány kedves, meglepően érett megszólalást, előadást, olyan diákoktól, akik eddig inkább visszahúzódtak. Köszönjük szépen!

A vidám műsor kisfilmjeit is kuncogva, kacagva néztük végig, melyek híján voltak erőltetett kifigurázásoknak. Ám teli voltak ízléses, jól megkomponált és kivitelezett poénokkal! Egy jó este volt! Úgy tűnt mindenki megtalálta a jó érzéseket és a szórakozást. 

Sok sikert kívánunk, a tanév további napjaihoz is! Viseljétek büszkén a Bródys szalagot! Készüljetek eredményesen az Érettségire!