rendezvény

Szakmák Éjszakája után

dsc_6018

A bemutatkozó tavalyi esemény után, már rutinosan terveztük, szerveztük és bonyolítottuk le az aktuális rendezvényt.
A megszokott műszaki tartalmak zökkenőmentesen kerültek az asztalra és kerültek bemutatásra. Egyre több diák érdeklődik a mikrovezérlők világa iránt. Ez jó, mert diák és tanár olyan témákkal foglalkozhatnak, amely az informatikai és elektronikai szakmák jövője felé mutatnak.
Iskolánk életének új szegmense az egészségügyi és a szociális szakmák tanítása. Szeptembertől ezen új tudományok költöznek be a Bródyba. Remek előadást hallhattunk  a szociális munka világáról és az egészséges életvitellel valamint a legfontosabb elsősegélynyújtási ismeretekkel találkoztak az érdeklődők.
Jól fogyott a hagyományos hagymás zsíroskenyér és a padlizsán és avokádó krémmel tálalt társai is.
Az igazi slágereket és a fergeteges hangulatot a “Nagyanyám Blues-a” zárókoncertje hozta. Örökzöld rock és blues zenék mellett napjaink kedvenceit is játszották. Kemény volt fiúk! Jól szólt!
Külön köszönet ezért Molnár Zolinak, iskolánk diákjának. Elkötelezettsége és szorgalma által remek gitáros és technikus vált belőle!

Azt est vesztesei azok voltak, akik távol maradtak. Reméljük, a hírek hallatán, a következőre ők is eljönnek! 🙂