oktatás, rendezvény, verseny

Digitális témahét

plakatv2_1

Digitális témahét – április 3-7

Iskolánk tanulói három témakört dolgoztak fel. Munkájuk eredményét, a hét zárónapján, pénteken mutatták be diáktársaiknak és tanáraiknak.

A 9. évfolyamosok Yann Arthus-Bertrand, híres fotós Otthonunk – Home című filmjét dolgozták fel. A varázslatos képek mellett számos információval gazdagodhatunk, melyek feketén-fehéren alátámasztják, hogyan tesszük tönkre ezt a csodálatos Földet.

A 10. évfolyamosok történelmi személyek Facebook oldalát készítették el. Bemutatták, hogy szerintük milyen lenne az oldala Mátyás királynak, Aragónia Beatrixnak, Janus Pannoniusnak, Edelpeck Borbálának.

A csodálatos XX. században kalandoztak a 11. évfolyamosok. Megismerhettük Tesla életét, figyelmünkbe ajánlották Kosztolányi Dezső Édes Anna művét, és még sok-sok érdekes dolgot nézhettünk meg az elkészített bemutatók segítségével.