Kreatív, oktatás, szoftver

WOM – Write Only Memory

Hosszas fejlesztés során sikerült egy régi áramköri elemet felhasználnunk, diákjaink tanulási képességének javításához. Ma reggel óriási áttörés történt! 2016. 04. 01. 07:55! Jegyezzük fel ezt a történelmi pillanatot! Becsengetéskor minden tanulónk hypothalamus-ához csatlakoztattuk ezt az áramkört. Ez egy fontos része az agynak. Közreműködik a testhőmérséklet szabályozásában, a testfolyadékok viszonylagosan állandó összetételének biztosításában, a táplálék- és vízfelvétel elősegítésében, a szexuális viselkedés és a limbikus rendszer közreműködésével az érzelmi élet alakításában.

Matrix_172Pyxurz

Az adatlap

A 25120 típusszámú chip adatlapja számos érdekességet tartalmaz, úgymint:

• nagy mennyiségű adatot bír fogadni, de soha nem olvasható vissza. Javasolt felhasználási területe a bombák adatrögzítő berendezése.
  • az adatlap egyik grafikonja a “Maradék kivezetések és csatlakoztatások száma” címet viseli számos egyéb hasznos ábra kíséretében.
  • a chip két kivezetéspárja 6,3V AC feszültségre került dedikálásra…. természetesen a fűtőszál kivezetései ezek!
  • a tápfeszültség 10 V (ami a szokásos TTL 5V duplája), miközben
  • a GND +/- 2% pontossággal tartandó
  • és az áramkör vízhűtéssel működik…

A chip felépítése: