kirándulás, sport, Szlovákia, tábor

Természetközeli sporttábor 1. nap

DSCN0002 (2)Az előzetes terveknek megfelelően 2015. július 23-án 9.00 órakor útnak indultunk. Az utazás jó hangulatban telt. Lehetőségünk volt megtekinteni a Dobsinai – jégbarlang környékét, ahol csodálatos látványban volt részünk. Délután 14. 00 óra körül érkeztünk Hutyba, a Rohácan panzióba. Egyes diákoknak már ismerős volt a környék, hiszen a korábbi táborozáskor is ez a festői környezetben helyet foglaló, komfortos, jól felszerelt panzió volt a szálláshelyük. A szobabeosztásnak megfelelően mindenki elfoglalta a szobáját. A diákok kipróbálhatták a kalandparkot, és számos szórakozási lehetőség közül választhattak (futball, asztalitenisz, csocsó, biliárd, darts, sakk). A finom vacsora után megbeszéltük a napi élményeket és tanulságokat, majd a másnapi túra részleteit. Mindenki jól érezte magát, van wifi is, többen neten keresztül üzentek családjuknak.