Advent, Kreatív, rendezvény

Adventi vásár

karácsonyi díszítő 2Köszönjük szépen városunk lakóinak, volt diákjainknak, szülőknek, és minden kedves látogatónak, hogy adományaikkal hozzájárultak a
Bródy Imre Középiskola Fejlesztési és Tehetséggondozó Alapítvány
munkájához! 

Köszönjük szépen szépen a tárgyak elkészítésében szorgoskodó kollégák és diákok munkáját, részvételét!

Eleget téve a városvezetés meghívásának, részt vettünk városház téren rendezett Adventi vásáron. Az elmúlt hetek lyukas órái és az óraközi szünetek munkával teltek. Ennek eredményét már bemutattuk. Ma próbára tettük, kinek tetszik, ki mennyi adományt ad érte, mellyel iskolánk alapítványát támogatta. Sátrunkat meglátogatta Polgármesterünk is, aki nem olyan rég, iskolánk tanulója volt.

no images were found

Leave a Reply